Náušnice

Pohlaví

Nákupní cena

 • -
 • Materiál

  Značka

  Náušnice

  Hledáte nové exkluzivní šperky pro své uši? Vaše hledání má nyní svůj konec, protože na sperkylove.cz jste na správné adrese. Náušnice "chandeliers" v pařížském stylu, dlouhé visací pendeloques nebo velké kreoly ze zlata nebo stříbra: nabízíme bohatý výběr kvalitních náušnic ke každé příležitosti. Vedle klasických ozdob na uši pro dámy zde naleznete také puzetky pro pány nebo děti. I když nemáte náušnicové dírky, nechte se inspirovat nabídkou různých značek klips na uši a prohlédněte si náš sortiment.

  Nastavit sestupně

  NÁUŠNICE

  Hledáte nové exkluzivní šperky pro své uši? Vaše hledání má nyní svůj konec, protože na schmuckladen.de jste na správné adrese. Náušnice "chandeliers" v pařížském stylu, dlouhé visací pendeloques nebo velké kreoly ze zlata nebo stříbra: nabízíme bohatý výběr kvalitních náušnic ke každé příležitosti. Vedle klasických ozdob na uši pro dámy zde naleznete také puzetky pro pány nebo děti. I když nemáte náušnicové dírky, nechte se inspirovat nabídkou různých značek klips na uši a prohlédněte si náš sortiment.  NÁUŠNICE NA SCHMUCKLADEN.DE

  Pro většinu žen patří ranní výběr náušnic ke každodennímu rituálu. Náušnice jsou obzvláště oblíbenou variantou šperků, nejen že krásně zdobí uši, ale jsou pro leckterý outfit ideálním doplňkem. Pod označením náušnice lze rozumět jak visací náušnice a puzetky, tak také kreoly a klipsy na uši. Pojem náušnice se používá také jako synonymum pro jiné pojmy.

  Z JAKÝCH MATERIÁLŮ MOHOU BÝT NÁUŠNICE?

  Náušnice ze zlata

  Náušnice ze zlata představují vždy velmi ušlechtilou variantu šperků na uši, a proto se velmi hodí jako dárek k výjimečným příležitostem. Náušnice ze zlata objevíte ve světě náušnic jak v barvě žluté, tak také červené nebo bílé s nejrůznějšími podíly zlata. Nebo buďte výrazní a pořiďte si náušnice z růžového zlata. Tento odstín zlata je momentálně v oblibě u žen každého věku. Nejen kvůli své čerstvé barvě, ale také pro svou obměnitelnost. Náušnice z růžového zlata jsou ideálním doplňkem ke zlatým šperkům, ale také k chladným šperkům ze stříbra. Díky legování Vašich zlatých náušnic vznikají kouzelná zabarvení, ale také se tím zaručí určitá pevnost.

  Proč jsou náušnice ze zlata tak vzácné?

  Zlato je odjakživa vzácný materiál. Podíl zlata v náušnicích rozhoduje o tom, jak vzácné Vaše náušnice jsou. Zlaté náušnice s vysokým podílem zlata, jako například ze žlutého zlata 750, mají vyšší hodnotu než náušnice ze zlata s nižším podílem zlata, jako například 333, a vyžadují proto také vyšší rozpočet při koupi. Mnoho náušnic ze zlata se navíc kombinuje s dalšími ušlechtilými materiály, jako jsou třpytivé brilianty nebo zirkony, jak je tomu často například u puzetek. Zlaté visací náušnice se oproti tomu často osazují drahými perlami a tím představují rovněž elegantní variantu náušnic, které jsou dámami velice žádané. 

  Náušnice ze stříbra

  Náušnice ze stříbra jsou častým dárkem, stejně jako náušnice zlaté. Náušnice ze stříbra působí velice elegantně a vkusně. Mnoho stříbrných náušnic jsou se svými motivy nejen elegantní, ale také moderní a trendy. Stříbrné náušnice jsou vyrobeny většinou ze sterlingového stříbra 925 a ukazují se buď jako jednoduché, elegantní, stříbrné kreoly nebo jako klasické puzetky s perlami. Stříbro lze dle vkusu výborně kombinovat také se třpytivými kamínky Swarovski, polodrahokamy nebo zirkony.

  Náušnice jako módní šperk

  Široká nabídka náušnic dnes existuje také v oblasti módních šperků. Ty jsou většinou vyráběny z levnějších materiálů, jako je například sklo, kovy nebo umělá hmota. Protože jsou módní šperky často imitací vzácných drahých šperků, naleznete mezi nimi také spoustu náušnic z postříbřených nebo pozlacených kovů. Mnoho náušnic, zejména puzetek a visacích náušnic, se postříbřuje a navíc zdobí broušenými barevnými skleněnými kamínky, lesklými štrasovými kamínky nebo umělými perlami. Mezi módními šperky se také objevují náušnice z umělé hmoty, často to je visací typ náušnic. Jiné alternativní materiály, například dřevěné perly nebo peří, které tvoří hravé visací náušnice, udávají další akcenty v oblasti módních šperků.

  NÁUŠNICE PRO DÁMY

  Náušnice pro dámy lez zakoupit v téměř jakémkoli provedení pro každý individuální vkus. Zda to mají být jednoduché puzetky ze sterlingového stříbra, třpytivé visací náušnice ze zlata, kreoly, elegantní perlové náušnice nebo módní XXL-náušnice v křiklavých barvách - náušnice pro dámy se nabízejí v neuvěřitelně širokém výběru. Ušlechtilé materiály, jako je zlato, stříbro nebo drahokamy, naleznete především u dámských visacích náušnic v horní cenové oblasti. Pro ženy, které kladou větší důraz na nápadnou, trendy, uměleckou optiku než na materiály, se nabízí spoustu různých náušnic ze zušlechtěných kovů, barevných skleněných perel nebo skleněných kamínků, rovněž z umělých perel, štrasových kamínků a barevných umělých hmot, které šetří peněženku a nekladou rozmanitosti meze.

  Které náušnice mi sluší?

  Mnoho žen si klade především tuto otázku. Zde hraje velkou roli účes, který nosíte. Velké a nápadné visací náušnice mohou u krátkých vlasů působit přehnaně výrazné. Pokud však chcete být zajímavé, tak je to správná volba.  Pak je rozhodující nejen účes, ale také tvar obličeje. Pokud se ptáte, jaké náušnice se hodí k tvaru Vašeho obličeje, tak zhlédněte prosím náš příspěvek Jaké náušnice se hodí k mému tvaru obličeje? 

  NÁUŠNICE PRO MUŽE

  Nejen u dam jsou náušnice oblíbené šperky - také muži nosí šperkystále častěji. Malé přiléhavé kreoly a náušnice jsou preferované varianty náušnic pro muže. Náročné motivy nebo křiklavé barvy u mužů sotva naleznete. Často používané materiály pro mužské šperky na uši jsou proto elegantní, ale jednoduchá platina, stříbro, ušlechtilá ocel nebo titan. Pro muže, kteří kladou důraz na třpytivou náušnici, se nabízejí puzetky se zirkonem.

  Proč nosí muži náušnice?

  Pro mnohé by mohlo být překvapující, že muži se o náušnice nezajímají jen v posledních desetiletích. Již v raném středověku náušnice nosili jak ženy, tak i muži. Mezitím však ztratily náušnice u mužů na atraktivitě. Teprve v druhé polovině minulého století bylo možno vidět muže se šperky v uších. Především David Beckham udal trend třpytivých puzetek pro muže.

  DRUHY NÁUŠNIC

   

  Puzetky

  Puzetky se skládají z malého kolíčku, který je prostrčen ušní dírkou a ukotven uzávěrem.

  Kreoly 

  Kreoly se vyznačují kulatým tvarem - mohou být zpola nebo zcela uzavřené.

  Ear-Jackets

  Ear-Jackets se skládají ze 2 komponentů: Sestávají z jednoho dílku, který se prostrčí uchem a druhého, který se přikládá zezadu a je vidět pod uchem.

   
   

   Ear-Cuffs

  Ear-Cuffs jsou náušnice, které zdobí celé ucho. Ear-Cuffs se upevní v náušnicové dírce a dále i na uchu pomocí úchytky.

   Klipsy na uši

  Klipsy na uši jsou upevněny na uchu prostřednictvím zacvakávacího mechanismu. Pro klipsy nemusíte mít dírku.

   Háčky do uší

  Háčkové náušnice se v uchu upevní pomocí háčku. Oproti puzetce háček nevyžaduje uzávěr na základě svého tvaru.

   

   

   

  Náušnice na protažení

  Tento druh náušnic s řetízkem se protahuje náušnicovou dírkou, takže zadní část visí viditelně za uchem.

   

   

   

   

  KDE SI LZE NECHAT PROPÍCHNOUT UŠI?

  Pokud ještě nemáte dírky v uších, abyste mohli nosit hezké náušnice, můžete toto bezproblémově dohnat u klenotníka, kterému důvěřujete. Propíchnutí dírek svým pacientům také nabízí většina obvodních lékařů. Stačí se zeptat. Další možností, kde si nechat propíchnout uši, jsou piercingová studia. Ta dírky do uší propichují, zatímco klenotník je "nastřelí". V každém případě se přitom musíte cítit dobře a prostředí by mělo být hygienicky bezvadné. Prohlédněte si studio předem a zeptejte se na informační materiály. Důležité je, abyste tento krok učinili, až když jste rozhodnutí. 

  Jak dlouho je zapotřebí nosit lékařské náušnice?

  Když jste se rozhodli pro dírky v uších, budete nejprve nosit lékařské náušnice. Ty musí být skoro bez niklu, aby se neobjevila alergická reakce. Lékařské náušnice musí zůstat několik týdnů v uších a nesmí se vyměnit. Přesný počet týdnů Vám sdělí Váš klenotník, piercer nebo lékař. Dnes jsou lékařské náušnice zdaleka jen jednoduché, ale existují i modely, které jsou osazeny ozdobným kamínkem, a tím pádem jsou i hezké na pohled. 

  Od kdy lze nosit náušnice?

  Na otázku, od kdy lze nosit náušnice, se názory liší. Na jedné straně jsou zastánci názoru, že děti mohou se souhlasem svých rodičů nosit náušnice již před ukončením 18. roku života. Na druhé straně jsou odpůrci, kteří tvrdí, že dírky v uších nejsou žádnou lékařskou nutností a jsou před získáním plnoletosti naopak zásahem do blaha dítěte. V zásadě je propíchnutí ušních dírek dětí dovoleno se souhlasem rodičů a za jejich přítomnosti. Stanovit zde přesný vhodný čas není možné. Avšak by se mělo dbát na to, že náušnice při hraní a řádění mohou vést ke zraněním. Kromě toho by měli rodiče počkat, dokud nebude dítě chtít samo náušnice.  

  NÁUŠNICE PRO DĚTI

  Mnoho děvčat sní o nošení tak krásných náušnic, jako má maminka, teta nebo jejich nejlepší kamarádka. Obzvláště oblíbené jsou puzetky pro děti, které nejsou tak nebezpečné při řádění. Pro děti jsou k dispozici také visací náušnice s roztomilými motivy, které jsou hezké pro mladé dívky zejména při slavnostních příležitostech. Kdo ještě není tak zcela přesvědčen, zda nechat svému dítěti propíchnout uši, může mu i přesto učinit radost. Protože s klipsy do uší mají i dívky bez dírek možnost nosit krásné náušnice. Roztomilé, barevné motivy, jako je motýl, beruška, květiny, medvídek nebo srdíčko, zdobí kouzelné náušničky, které jsou vyrobeny především ze sterlingového stříbra nebo zlata. Oblíbené jsou také náušnice, které jsou ozdobeny malými ozdobnými kamínky a nechávají zejména oči malých dívek zářit. Třpytivý ozdobný kamínek v růžové, fialové nebo také v bílé barvě jsou oblíbené již po generace.

  JAK SE ČISTÍ NAUŠNICE?

  Protože se nečistými náušnicemi mohou snadno vytvořit záněty, je zapotřebí náušnice pravidelně čistit. Čištění znamená přesněji řečeno dezinfekci částí, které jsou v kontaktu s náušnicovou dírkou. Náušnice by se měly ošetřit dezinfekčním roztokem. Náušnice vložte do roztoku, pokud možno přes noc. Můžete použít také dezinfekční roztoky z lékárny, které jsou zamýšleny pro péči o ušní dírky samotné. Také vysokoprocentní alkohol zde dělá divy! Nakonec je zapotřebí náušnici usušit látkou, která nechlupatí. Dobře se na své náušnice před čištěním podívejte - pokud jsou náušnice osazené ozdobnými kamínky nebo drahokamy, je zapotřebí při čištění dbát speciální pozornosti. 

  KOUPIT NAUŠNICE ONLINE NA SCHMUCKLADEN.DE

  Pokud hledáte nový hezký pár náušnic pro sebe nebo možná je chcete někomu darovat, tak naleznete online zcela pohodlně širokou nabídku šperkových kolekcí pro uši na schmuckladen.de.

  Pokud hledáte třpytivé elegantní náušnice ze zlata, tak Vám schmuckladen.de nabízí náušnice ze žlutého, červeného a bílého zlata s různými podíly zlata, abyste si splnili své individuální přání. Pokud preferujete náušnice ze stříbra, tak je náš výběr klasických puzetek, puzetek s motivy, visacích náušnic nebo kreolek z lesklého sterlingového stříbra přesně to pravé pro Vás. Elegantní náušnice s perlou nebo třpytivými zirkony, krystaly Swarovski nebo barevnými polodrahokamy kompletují naši širokou nabídku. Nechte se při hledání inspirovat naší bohatou nabídkou náušnic online.