Řetízky se srdíčky

Pohlaví

Nákupní cena

 • -
 • Materiál

  Značka

  Řetízky se srdíčky

  Řetízek se srdcem je oblíbený šperk, když chce někdo ukázat, jak moc svého partnera miluje bez toho, aby hned musel učinit ten slavný "velký závažný krok". Řetízky se srdcem lze nalézt v nejrůznějších podobách, z různých materiálů a designu. Je jedno, zda hledáte filigránový zlatý řetízek s jemným přívěskem ve tvaru srdce, nebo jemně členěný řetízek ze stříbra s rytinou: sperkylove.cz Vám splní každé Vaše přání. Řetízek se srdíčkem je ta pravá volba - obdarujte také někdy sami sebe.

  Nastavit sestupně

  ŘETÍZEK SE SRDÍČKEM

  Řetízek se srdcem je oblíbený šperk, když chce někdo ukázat, jak moc svého partnera miluje bez toho, aby hned musel učinit ten slavný "velký závažný krok". Řetízky se srdcem lze nalézt v nejrůznějších podobách, z různých materiálů a designu. Je jedno, zda hledáte filigránový zlatý řetízek s jemným přívěskem ve tvaru srdce, nebo jemně členěný řetízek ze stříbra s rytinou: schmuckladen.de Vám splní každé Vaše přání. Řetízek se srdíčkem je ta pravá volba - obdarujte také někdy sami sebe.  VÝZNAM ŘETÍZKU SE SRDÍČKEM

  Kdyby na ulici proběhla anketa o významu symbolu srdce, tak by ve většině případů odpověď zajisté byla: "Srdce je symbolem lásky". A tak to přeci také je. Řetízek se srdcem je šperkem lásky. Již v 3. tisíciletí před Kristem bylo znázornění fíkových listů ve tvaru srdce znakem lásky.

  Nemělo by se však zapomínat na to, že srdce ve vlastním pojetí je vlastně symbolem života, protože bez srdce by nemohl žít žádný člověk na světě. Srdce je tím pádem symbolem lásky a života. Proto není divu, že jedním z nejčastěji kupovaných produktů je právě řetízek se srdcem. Připomíná nám, jak jsou život a láska důležité a vzácné. Řetízky se srdci se nabízejí především v kategorii šperků pro dámy a děti.

   

  Varianty významů a asociací symbolu srdce:

  • Láska

  • Vitalita & život

  • Síla & výdrž

  • Radost ze života

  Z JAKÉHO MATERIÁLU JE ŘETÍZEK SE SRDÍČKEM?

  Co se týče vyhotovení řetízku se srdcem, je nekonečně mnoho možností. Na výrobu řetízku se srdcem lze použít nejrůznější materiály, jako je žluté nebo bílé zlato, stříbro, ušlechtilá ocel nebo jiné. Abychom Vám ulehčili rozhodnutí, který řetízek je ten správný, uvádíme nejoblíbenější materiály a jejich vlastnosti:

  Řetízek se srdcem: Stříbro působí jednoduše a ušlechtile

  Stříbrný řetízek se srdcem je vhodný zejména pro mladé ženy a také malé slečny. Stříbro je neutrální a oblíbený materiál pro výrobu šperků. Hodí se k většině typů pokožky, nechá se dobře kombinovat s jinými šperky a je všestranné, co se nejrůznějších outfitů týče. Stříbrný řetízek se srdcem je vhodný pro všední den, ale také pro zvláštní příležitosti, jako jsou narozeniny, Vánoce nebo rodinné oslavy, stříbrný řetízek působí ušlechtile a elegantně. 

  Pokud má být řetízek ze stříbra a srdcový přívěsek má dodat barevný akcent, nabízíme Vám modré, růžové nebo transparentní kameny, které umožní srdci zazářit. Zvláštní akcent může dodat samozřejmě také červený drahokam.

  Řetízek se srdcem: Zlato je klasika

  Zlaté řetízky se srdcem jsou klasikou mezi řetízky. Zlaté šperky mají zářící a teplou auru a propůjčují tak svému nositeli punc srdečnosti. Kdo klade důraz na kvalitní šperky, bude spokojen se zlatým řetízkem. Především slitiny, ve kterých je vysoký podíl jemného zlata, září dlouho a vyžadují pouze málo čištění a péče.

  A zlato nabízí ještě více: také řetízky se srdcem z bílého nebo červeného zlata rovněž jedinečně působí.

  Řetízek se srdcem z růžového zlata

  Komu se nelíbí stříbrný nebo zlatý řetízek, pro toho je řetízek se srdcem z růžového zlata správnou alternativou. Odstín růžového zlata se nachází mezi stříbrem a zlatem. Růžové zlato je dobrá směs chladného a teplého tónu. Řetízek se srdcem z růžového zlata může být buď z ryzího zlata (např. 375 růžové zlato), nebo může být pozlacen. V obou případech jsou řetízky se srdcem z růžového zlata velice moderní a lze je kombinovat jak se zlatými, tak se stříbrnými šperky.

  Řetízek se srdcem z bílého zlata

  Řetízky se srdcem z bílého zlata jsou velice kvalitní a ušlechtilé. Proto jsou řetízky z tohoto materiálu vhodné jako dárky nebo jako dobré investice, protože dle podílu zlata a velikosti přívěsku jsou tyto řetízky dražší než ušlechtilá ocel nebo stříbro. Řetízky se srdcem jsou klasikou k výročí nebo narozeninám - jsou ušlechtilé, elegantní a díky materiálu velice kvalitní.

  Řetízek se srdcem z ušlechtilé oceli

  Řetízky se srdcem z ušlechtilé oceli působí o něco robustněji než ty ze stříbra nebo zlata. Vzhledem se ušlechtilá ocel silně podobná stříbru, je ale o něco tmavší. Šperky z ušlechtilé oceli působí mladistvě a vitálně, a proto je rádi nosí také mladí lidé. Ušlechtilá ocel má ještě jednu velkou přednost: Materiál je zcela snášenlivý s pokožkou. Při nošení šperků z ušlechtilé oceli se sotvakdy objeví podráždění nebo zčervenání. Proto jsou šperky z ušlechtilé oceli obzvláště vhodné pro alergiky. S hezkým řetízkem se srdcem z ušlechtilé oceli jako dárkem tedy nemůžete udělat chybu.

   

  ŘETÍZEK S PŘÍVĚSKEM VE TVARU SRDÍČKA

  Srdcové přívěsky jsou rozmanité. Také zde se nabízí spousta možností vyhotovení. Nechte se inspirovat mnohými variantami a zvolte přívěsek, který se hodí přesně k Vám a k Vašemu řetízku!

  Řetízek s odnímatelným přívěskem ve tvaru srdce

  Samozřejmě existují srdcové řetízky, u kterých se dá přívěsek sundat. Tyto řetízky se většinou nosí jako řetízky partnerské. Srdce se skládá ze dvou částí, které lze nosit odděleně. Každý nosí půlku srdce na svém řetízku. To je hezká možnost pro zamilované, kteří chtějí vyjádřit svoje spojení. Když každý z partnerů nosí jeden díl srdcového přívěsku, je protějšek v myšlenkách stále přítomen a také lidé v okolí zamilovaných vidí znamení lásky. 

  Řetízek se srdíčkem s fotografií

  Právě pro maminky je srdíčkový přívěsek s obrázkem vlastního dítěte hezká možnost, jak mít dítě v myšlenkách stále u sebe. Ale také zamilovaní rádi využívají možnost srdcového přívěsku s obrázkem. Fotografie může být nanesena v barvě na přívěsek nebo se provede rytina a obličej je znázorněn liniemi. U mnoha klenotníků se takovéto přívěsky s fotografií nechají lehce zhotovit.

  Řetízek se srdíčkem s rytinou

  Nemusí to být vždy hned fotografie - také malý nápis vypadá na srdíčkovém přívěsku velice hezky. Text rytiny může být zvolen zcela individuálně. Samozřejmě nesmí být příliš dlouhý, aby se na přívěsek vešel. Běžně se do srdíčka vyrývá jméno a/nebo datum. Rytina ze šperků činí něco výjimečného a Váš srdcový řetízek získá rytinou ještě hlubší význam.

  Srdíčkový medailonek

  Medailonek je šperk s dlouhou tradicí, která pochází z Biedermeiera. Člověk může nosit fotografii své milé stále u sebe, ukrytou v přívěsku, Srdcový medailonek je o něco hravější než obyčejný oválný medailonek. Většinou je nošen maminkami nebo zamilovanými. Vypracování otevíratelného srdcového přívěsku může být buď jednoduché, nebo může být srdce osazené drahokamy, nebo dokonce může být medailonek ozdoben zajímavým vzorem.

  Řetízek s vícero srdíčky

  Komu nestačí srdíčko na řetízku, ten se může rozhodnout také pro řetízek s více srdíčky. Většinou jsou řazena za sebou. Srdce častokrát nejsou navržena jako přívěsky na řetízek, ale jsou s řetízkem přímo spojena. Obzvláště hezky působí srdce, pokud jsou ozdobena různě. 

  DRUHY ŘETÍZKŮ SE SRDÍČKEM

   

  Klassische Herzkette                                                              

  Klasický řetízek se srdíčkem

  Klasické řetízky se srdcem se vyznačují dobře rozeznatelným srdcovým tvarem a sestávají většinou z klasických materiálů, jako je stříbro nebo zlato. Zirkon nebo diamant může u klasických srdcových řetízků dodat elegantní akcent.

  Schlichte Herzkette

  Jednoduchý řetízek se srdíčkem

  Kdo nemá rád mnoho drahokamů a diamantů, pro toho jsou srdcové řetízky v jednoduchém designu to pravé. Většinou je zdůrazněn pouze jednoduchý tvar srdce a od hravých prvků je upuštěno.

  Herzketten mit Gravur

  Řetízek se srdíčkem s rytinou

  Obzvláště osobní formou srdcových řetízků jsou řetízky s rytinou. Na ně lze vyrýt počáteční písmena jména svého milého protějšku nebo také jméno dítěte. Srdcové řetízky jsou jinak v designu velice zdrženlivé, aby vynikla rytina.

  Herz-Medaillons mit Foto

  Otevíratelný srdíčkový medailon s fotografií

  Také srdcový medailonek je osobní forma řetízků. Zvenčí působí řetízek jednoduše, ale uvnitř je většinou místo pro 2 fotografie dle vlastní volby. Takto budete nosit své nejmilejší vždy uschované přímo u svého srdce.

  trennbare Herzketten

  Srdcový řetízek s oddělitelným srdcem

  Řetízek s oddělitelným srdcem patří mezi partnerské řetízky. Dva jednotlivé řetízky dohromady vytvoří symbol srdce. Tento druh řetízků není vhodný jen pro páry, ale také pro nejlepší kamarádky nebo matku & dceru.

  Glamouröse Hertzketten

  Kouzelně krásný řetízek se srdíčkem

  Oproti jednoduché variantě je bohatší forma srdcového řetízku ozdobena spoustou diamantů nebo zirkonů. Tím vzniká třpytivý řetízek, který působí atraktivně a elegantně.

  Abstrakte Herzkette

  Abstraktní řetízek se srdíčkem

  U abstraktního srdcového řetízku není tvar srdce viditelný na první pohled, ale je pouze naznačen. Abstraktní srdcové řetízky působí velice moderně a tím, že srdce není ihned rozpoznatelné, je tato forma řetízků velice tajemná.

  Verspielte Herzketten

  Hravý řetízek

  Kdo má rád výrazný styl, ten bude milovat hravé srdcové řetízky. Protože u těchto řetízků není v popředí jen srdce jako symbol, ale figurují zde také jiné prvky, jako jsou hvězdy nebo mnoho srdíček. Navíc třpytivé kameny náramek nápaditě zvýrazní.

  Herzkette mit Infinity

  Řetízek se srdíčkem se znakem nekonečnosti

  Láska je nekonečná a tímto řetízkem se znaky srdce a nekonečnosti to lze skvěle demonstrovat. Symbol nekonečnosti je u těchto srdcových řetízků elegantně ztvárněn a spojuje tak lásku s nekonečností.

  Herzkette mit Schlüssel

  Řetízek se srdíčkem s klíčkem

  Klíč k srdci dostává touto variantou srdcového řetízku krásný význam. Srdce, které je propojené s klíčem, který vede rovnou do srdce milé - jak romantické!

   

  ŘETÍZKY SE SRDÍČKY PRO DĚTI

  Rodiče rádi darují svým dětem srdcové řetízky, protože děti bývají největším pokladem svých rodičů a takovýto řetízek má symbolicky chránit mladý život. Přitom může být srdcový řetízek zcela individuálně dotvořen, například osobní rytinou. Právě u malých děvčátek je řetízek se srdcem oblíbeným dárkem. Můžete ho také darovat dítěti ihned po narození. Pro maminku může být navíc zakoupen delší řetízek se stejným přívěskem, aby maminka i dcera mohly nosit stejný srdcový řetízek.  

  KOUPIT ŘETÍZKY SE SRDÍČKY ONLINE  

  Hledáte hezký řetízek se srdíčkem pro mimořádného člověka? Tak se porozhlédněte na schmuckladen.de. Zde naleznete obrovskou nabídku řetízků se srdíčky z různých obchodů a různých značek, jako je Fossil nebo Esprit. To Vám umožní také porovnání produktů. Pokud máte již přesnou představu perfektního řetízku se srdíčkem, pak můžete jednoduše využít rozsáhlou funkci filtru na schmuckladen.de, abyste rychle nalezli Váš vysněný šperk. Jinak můžete samozřejmě také v klidu hledat v nabídce řetízků se srdíčky a nechat se inspirovat různými produkty. Přejeme Vám hodně potěšení z Vašeho řetízku se srdíčkem!