Náramky s rytinou

Pohlaví

Nákupní cena

 • -
 • Materiál

  Značka

  Schmuck mit Gravur online kaufen

  Náramky s rytinou


  S vyrytým osobním vzkazem se Váš náramek rychle stane jedinečným kouskem. Náramky s rytinou naleznete v mnoha tvarech a velikostech, můžete mít jemné nebo bohatě zdobené rytí, je možné skoro vše. Prohlédněte si naši velkou nabídku náramků s rytím, naleznete zde vhodné šperky pro jakoukoli příležitost.


  Nastavit sestupně

  NÁRAMKY S RYTINOU

   

  S vyrytým osobním vzkazem se Váš náramek rychle stane jedinečným kouskem. Náramky s rytinou naleznete v mnoha tvarech a velikostech, můžete mít jemné nebo bohatě zdobené rytí, je možné skoro vše. Prohlédněte si naši velkou nabídku náramků s rytím, naleznete zde vhodné šperky pro jakoukoli příležitost.


  ČÍM SE VYZNAČUJE NÁRAMEK S RYTÍM?

  Jednoduchý náramek se už i prostou rytinou stane unikátem. Na to je zapotřebí náramek, který má destičku nebo přívěsek, na které se dá rýt. Dle velikosti této plošinky mohou být vyryty iniciály miláčka, zvláštní jméno nebo dokonce věta. Vyrýt lze také čísla nebo datum. Často se také nabízejí různé druhy písma, ze kterých lze vybírat. Váš náramek bude v každém případě jedinečný a bude zcela odpovídat Vašim přáním.

  JAK DRAHÉ JSOU RYTÉ NÁRAMKY?

  Jak drahá je rytina u náramku, nelze paušálně říci. Někdy je rytí dokonce již zahrnuto v ceně. Pokud se má za rytinu platit navíc, je cena odvislá zpravidla od materiálu, počtu vyrytých znaků a druhu rytiny. V obvyklém případě však stojí rytina jednoho šperku - zejména náramku - pouze několik euro navíc.

  JAKÉ DRUHY RYTIN U NÁRAMKU EXISTUJÍ?  

  Pro rytiny náramků existují, tak jako pro ostatní šperky s rytím, dvě běžné varianty. Nabízí se laserová rytina, která vždy vytvoří čistý výsledek. Dále můžeme vybrat diamantovou rytinu, která není tak nápadná a je také výhodnější než laserová varianta. Pokud je pouze na Vás, který typ rytiny pro Váš náramek vyberete, rozhodněte se dle Vaší libosti. Jak diamantová, tak laserová rytina jsou velice vhodné pro rytí náramků.

  Náramek s laserovou rytinou

  U náramku s laserovou rytinou se materiál mění laserem, konkrétně se odpaří. Tak vzniká na povrchu chemická reakce, jejímž následkem je charakteristické černé zabarvení. Tím vzniká žádaná rytina.

  Náramek s diamantovou rytinou

  Náramek s diamantovou rytinou se vyrývá takzvaným tradičním způsobem. K vyrývání se používá nástroj s hrotem z diamantu. Diamanty jsou velice robustní a tvrdé, proto jsou vhodnější k vyrývání než běžná nástrojová ocel. U diamantové rytiny jsou vlastně do šperku vyryty drobné rýhy. Proto je tato rytina také daleko decentnější než laserová rytina.

  KTERÝ MATERIÁL JE PRO RYTÍ U NÁRAMKŮ NEJVHODNĚJŠÍ? 

  Vyrývat lze do nejrůznějších materiálů, ale nejvhodnější jsou následující materiály:

  • stříbro

  • zlato

  • ocel

  • měď

  • kámen

  • mosaz

  • kůže

  STŘÍBRNÝ NÁRAMEK S RYTINOU

  Jednoduchý stříbrný náramek se dá skvěle ozdobit RYTINOU dle Vaší volby. Náramek se obejde bez spousty zbytečností, a lze jej proto nosit každý den. Stříbrný náramek s rytinou se stejně perfektně hodí k slavnostní příležitosti. U stříbrného náramku se většinou vyrývá na přívěsek, popř. na destičku. Obzvláště krásné jsou stříbrné náramky s destičkou a malou ozdobou, například malým přívěskem ve tvaru srdce.

  NÁRAMEK S RYTINOU Z UŠLECHTILÉ OCELI  

  Šperk z ušlechtilé oceli se pokládá za velice robustní a odolný - to platí také pro náramek z ušlechtilé oceli s rytinou. Tyto náramky jsou většinou vyráběny v rustikálnějším stylu, proto jsou preferovány muži. Často však neexistuje rozdíl mezi náramkem z ušlechtilé oceli a stříbrným náramkem - ba naopak: hravý přívěsek nebo růžové pozlacení činí také z náramků z ušlechtilé oceli s rytinou skvělý šperk pro ženu.

  ZLATÝ NÁRAMEK S RYTINOU

  Pravý zlatý náramek s rytinou je výborným dárkem, protože kvalitní materiál je prostě vhodný pro každou příležitost. Jako dárek jsou vhodné také pozlacené náramky a jsou o něco cenově výhodnější. Především jednoduchou diamantovou rytinou se takovýto náramek stává osobitým a jemným doplňkem.

  JEDNA ZVLÁŠTNOST: KOŽENÝ NÁRAMEK S RYTINOU 

  Náramky z kůže vypadají vždy trochu drsně a často se kombinují s podobným outfitem. Často je lze zakoupit v různých designech, například pletené nebo v podobě širokého řemenu. U koženého náramku s rytinou jsou dvě možnosti rytí. Jedna z možností rytí je destička nebo přívěsek, který je připevněn na náramek. Druhá možnost je rytí do kůže samotné. To učiní z koženého náramku zvláštní módní doplněk - osobní a osobitý. Lze jej pak skvěle nosit společně s dalšími koženými doplňky, jako jsou kozačky, pásky nebo kabelky.

  Kaučukový náramek s rytinou 

  Aby mohl být kaučukový náramek ozdoben rytinou, je zapotřebí, tak jako u ostatních náramků, destička nebo přívěsek, na které je zprávička vyryta. Kaučuk se v posledních letech na výrobu šperků využívá stále častěji. Vznikají tak skvělé kreace. Především díky pružnosti se kaučuk zpracovává na náramky, které lze pak jednoduše navléknout přes ruku.

  NÁRAMEK S RYTINOU PRO MUŽE 

  Hezkým náramkem s rytinou uděláte radost nejen ženám, také muži, páni tvorstva, budou takovou pozorností jistě nadšeni. K vyrytí zvolte nejlépe kožený náramek nebo náramek z ušlechtilé oceli. Ten pak muž může nosit s vysokými botami společně s ležérním outfitem nebo jím doplnit elegantní oblek a hodinky.

  NÁRAMEK S RYTINOU KOUPÍTE ONLINE V SCHMUCKLADEN.DE

  Hledáte dárek, na který chcete nechat vyrýt věnování pro milou osobu? Nebo dokonce pro sebe? Tak jste u schmuckladen.de na správné adrese. Zde naleznete nespočet náramků, které chtějí být ozdobeny krásnou rytinou. Přitom si můžete prohlížet z pohodlí domova, a následně zakoupit náramek s rytinou online!