Vlastní rukopis jako rytina

Pohlaví

Nákupní cena

 • -
 • Materiál

  Značka

  Schmuck mit Gravur online kaufen

  Vlastní rukopis jako rytina


  Šperk s rytím je opravdu něco velice osobního. Ještě individuálnějšími se šperky stanou, pokud na ně necháte vyrýt slova vlastním rukopisem. Takto se z jednoduchých přívěsků na řetízky nebo náramky stanou půvabné unikáty, protože vlastní rukopis je jedinečný. Nabízíme možnost nanést vlastní rukopis na šperk - jaký obsah má poselství mít, je na Vás! Tým z sperkylove.cz Vám přeje hodně radostných zážitků při kreativní práci!


  VLASTNÍ RUKOPIS JAKO RYTINA

  Šperk s rytím je opravdu něco velice osobního. Ještě individuálnějšími se šperky stanou, pokud na ně necháte vyrýt slova vlastním rukopisem. Takto se z jednoduchých přívěsků na řetízky nebo náramky stanou půvabné unikáty, protože vlastní rukopis je jedinečný. Nabízíme možnost nanést vlastní rukopis na šperk - jaký obsah má poselství mít, je na Vás! Tým z schmuckladen.de Vám přeje hodně radostných zážitků při kreativní práci!  JAKÝ ŠPERK JE VHODNÝ PRO RUKOPISNOU RYTINU?

  V zásadě je pro rytí vhodná většina šperků. Důležité je, aby plocha na rytinu byla dostatečně veliká. To je rozhodující zejména pro rytinu rukopisu. Ohledně materiálů nebo barevných odstínů je (skoro) vše možné: od kovu po ušlechtilou ocel nebo pravé sterlingové stříbro až po zlato - rytina může být umístěna všude. Tak každý nalezne perfektní osobitý šperk.

  JAK VYBERU SPRÁVNÝ ŠPERK PRO SVOJI VYSNĚNOU RYTINU?

  Rádi byste si pro sebe nebo jako dárek pořídili šperk s vyrytým rukopisem? Vzhledem k tomu, že se dá vyrývat téměř na všechny přívěsky, výběr vhodného šperku opravdu není snadný. Zpravidla jsou dva výchozí body pro vytvoření perfektního šperku:

   

  • Jste variabilní, co se designu rytiny týče, tzn. sice víte, jaký obsah chcete napsat, ale nemáte přesnou představu o tvaru? Pak je to jednoduché: Vyberte si z výrobků, u kterých je rytina možná, zvolte si svého favorita. Napište přání rytiny tak, aby měla zhruba tvar přívěsku, na který má být nápis vyryt. Pokud to má být náramek s destičkou, doporučuje se zvolit jednořádkový nápis. Pokud jste se zamilovali do řetízku s kulatým přívěskem, lze napsat více řádků - neměly by však být příliš dlouhé.

   

  • Pokud již máte zvolený nápis, který se má vyrýt: prohlédněte si jeho základní tvar - v případě delšího řádku, na kterém je za sebou řazeno několik slov, se doporučuje náramek s destičkou. Pokud je to výřez z dopisu, pak je pravděpodobně nejvhodnější kulatý přívěsek.

   

  JAK SE VYRYJE RUKOPIS NA ŠPERK?

  Pokud jste našli řetízek nebo náramek dle svého gusta a také již máte vymyšlený rukopisný obsah, tak můžeme začít.

   

  1. Po objednávce nám zašlete dokument, který obsahuje přání rytiny. Nejlepší je písmo vyfotografovat nebo naskenovat. Aby bylo možné vytvořit co nejpřesnější kopii rukopisu, je důležité, aby bylo písmo pokud možno kontrastní k papíru: tmavá tužka na světlém podkladu funguje nejlépe.
  2. Oddělení grafiky provede malé zpracování zaslaného návrhu ohledně velikosti a ostrosti tak, aby mohl být optimálně přenesen na žádaný přívěsek.
  3. Pomocí diamantové rytiny je návrh díky nejmodernější technologii přenesen na přívěsek. Přitom je písmo vyryto v nejmenších odstupech na podklad.
  4. Nakonec je hotový rukopisem individualizovaný šperk vyleštěn, láskyplně zabalen a poslán našim zákazníkům.

   

  JAKÉ OBSAHY MOHOU ZDOBIT ŠPERK S VYRYTÝM RUKOPISEM?

  Od zcela všedních nápadů na rytiny, jako je vlastní jméno, datum seznámení se s partnerem nebo iniciály obou partnerů, po různé další neobvyklé nápady. V následujícím jsme shrnuli několik výjimečných nápadů na rytiny:

   

  • první písemné pokusy Vašeho dítěte (např. jeho jméno)

   

  • poselství pro milovaného člověka (např. "Vždy tu jsem pro Tebe.")

   

  • část dopisu (např. první milostný dopis)

   

  • písemné vzpomínky rodičů nebo prarodičů

   

  KOUPIT ŠPERK S RYTINOU RUKOPISU ONLINE NA SCHMUCKLADEN.DE

  Přenést Vaše poselství v rukopisu na šperk je velice snadné a může být uskutečněno pohodlně z domova. Na schmuckladen.de můžete vybrat z různých výrobků a nechat šperk zosobnit rukopisem, zakoupit jej online a během několika málo dnů jej můžete držet v rukách. Pokud byste měli otázky k výrobku nebo byste zvažovali rukopisnou rytinu na některém dalším šperku, jednoduše nás kontaktujte v našem zákaznickém servisu - rádi Vám ohledně šperků a rukopisných rytin poradíme.