Náramky se jménem

Pokud hledáte individuální náramek, tak jsou naše náramky se jménem přesně tím pravým, co hledáte. Náramek se jménem můžete utvářet podle svých přání - můžete samozřejmě použít vlastní jméno, ale také jiná poselství. Naše náramky se jménem můžete získat v různých designech. Jsou ideálním dárkem pro Vaši kamarádku, miminko, dítě nebo partnera.

Nastavit sestupně

NÁRAMEK SE JMÉNEM

 

Pokud hledáte individuální náramek, tak jsou naše náramky se jménem přesně tím pravým, co hledáte. Náramek se jménem můžete utvářet podle svých přání - můžete samozřejmě použít vlastní jméno, ale také jiná poselství. Naše náramky se jménem můžete získat v různých designech. Jsou ideálním dárkem pro Vaši kamarádku, miminko, dítě nebo partnera.  

 

NÁRAMEK ZE ZLATA SE JMÉNEM

Klasické náramky se jménem jsou většinou v jedné barvě nebo z jednoho kovu. Náramky mohou být například ze stříbra, plátovaných kovů nebo ze zlata. Pokud se rozhodnete pro barvu zlata, máte ještě možnost výběru z různých nuancí a odstínů zlata - záleží na tom, zda máte raději růžový nebo červený odstín šperku. Právě jednoduchost náramku se jménem podtrhuje poselství, které má zprostředkovat. Šperk ukazuje světu, že člověk je pyšný na své jméno, tím pádem i na sebe samotného nebo že chce nosit jméno milovaného člověka stále u sebe. Teplý odstín, který zlaté šperky vyzařují, tento dojem ještě podpoří. Zda se nyní rozhodnete pro zlatý náramek se jménem, nebo pro pozlacený módní šperk, to záleží čistě na Vaší osobní preferenci. Kdo si vybere náramek s přívěskem, měl by dbát na to, aby barva přívěsku ladila se základním materiálem.

NÁRAMEK Z RŮŽOVÉHO ZLATA SE JMÉNEM

Růžově zlaté šperky vyvolávají neuvěřitelně hřejivý a ušlechtilý dojem. Proto jsou náramky se jménem v této barvě nádherné doplňky, které lze skvěle kombinovat s dalšími šperky. Obzvláště krásně působí např. růžově zlaté náramky se jménem, pokud jsou nošeny spolu s náramky ze skleněných perel, pravých perel nebo s barevnými náramky přátelství. Přívěskem v jiné barvě se klasický barevný odstín oživí.

NÁRAMEK ZE STŘÍBRA SE JMÉNEM

 

Jednoduché stříbrné náramky se jménem jsou krásným doplňkem, který se uplatní také v kombinaci s jinými šperky. Právě u trendu takzvané "party na paži", kdy se kombinuje několik různých náramků najednou, jsou stříbrné náramky se jménem velice vhodné, mezi barevnými látkovými a perlovými náramky září. Ale také pokud se náramek se jménem nosí samostatně, působí mimořádným dojmem. Vyryté jméno na stříbrném přívěsku se skvěle uplatní. Pokud je náramkem pouze stříbrný řetízek a nápis byl sestaven z perliček, působí kombinace obou sice spíše jednoduše, ale zato velice ušlechtile.

NÁRAMKY SE JMÉNY S PERLAMI

Praxe navlékání perel na šňůru a následné nošení kolem krku a zápěstí, případně kotníku za účelem zkrášlení, sahá daleko do kulturní minulosti. Ale již nějakou dobu tyto perly používají jak designéři šperků, tak také ti, co mají šperky jako koníčka. Původně byly tyto bílé perly s černým nápisem používány jako náramky pro křehká zápěstí miminek. Nyní však mohou tento hezký doplněk nosit i dospělí. Na perly se napíše jméno a dále se náramek ozdobí dalšími barevnými perlami, šňůrkami nebo malými skleněnými krystaly. Překrásné kreace má ve své kolekci značka Lesvar. Perly s písmeny, které si přejete, přitom nemusí nutně vytvářet jméno. Pro svůj vlastní náramek můžete vybrat také malé poselství nebo slova, která Vás povzbuzují a která Vám dodají sílu. Kreativitě zde nejsou kladeny žádné meze a každý Vámi vytvořený náramek se stává unikátem.

NÁRAMKY SE JMÉNY S RYTINOU

Náramky se jmény jsou ideálním dárkem pro téměř každou příležitost. U náramků s vyrytým jménem je příjemné to, že si ve většině případů můžete dokonce vybrat druh písma. Často můžete na přívěsku nechat za jméno vyrýt ještě malý symbol. Pokud si chcete nechat vyrýt náramek se jménem, abyste ho darovali milé osobě nebo miminku, měli byste při výběru modelu zohlednit, že na malém přívěsku je jen omezené místo pro rytinu. I tento problém má svoje řešení. Pokud je jméno, které jste zvolili příliš dlouhé, můžete použít jednoduše přezdívku nebo zdrobnělinu. Další možností je nechat přívěsek Vašeho náramku popsat iniciálami vlastního jména a jména obdarované osoby.

 

NÁRAMEK SE JMÉNEM PRO ŽENY

Obzvláště ženy milují různorodost, kterou lze u náramků se jmény objevovat. Spousta různých skvělých značek převzala trend náramků se jmény a vytvořila pro něj svůj zcela vlastní styl. Náramek se jménem je skvělý dárek pro ženy každého věku. Náramek s počátečními písmeny Vašich jmen můžete darovat své mamince nebo nejlepší kamarádce - hodí se pro každou příležitost, okouzlí každou ženu.

NÁRAMEK SE JMÉNEM PRO MUŽE

Trend náramků se jménem vstoupil také do mužského světa. Tyto náramky lze zahlédnout také na silných zápěstích. Většinou jsou pak tyto náramky se jménem z kůže nebo z látky a jsou zdobeny perlami s písmeny, které celku dodávají poněkud rustikální a maskulinní vzhled. Běžná praxe přitom je, že se jméno milé osoby nosí na zápěstí. Náramek se tak hodí také jako dárek pro přítele nebo manžela. Zde leží fokus náramků se jménem zvlášť na emočním významu jména, které nosí muž u sebe a je tak jeho velkým důkazem lásky.

NÁRAMEK SE JMÉNEM PRO DĚTI

Také nejmenší členové rodiny považují náramek se jménem za skvělou věc. Obzvláště pro děti jsou tyto náramky skvělé, protože se mohou samy rozhodnout, jak bude náramek vypadat. Nechte své dítě, aby bylo tvořivé a společně s ním sestavte jeho vlastní náramek. Můžete se spolu posadit k počítači a společně rozhodovat, zda raději zvolíte přezdívku, nebo celé jméno dítěte, jakou barvu použijete a zda má být náramek raději z látky nebo z kovu. Pokud je Váš syn nebo Vaše dcera schopen/schopna, může si sám/sama zvolit potřebné vstupy nebo např. zadat své jméno do připravených políček. Tak se vytváření individuálního náramku stane společným zážitkem.

NÁRAMEK SE JMÉNEM PRO VAŠE MIMINKO

Hezká tradice je podarovat kmotřence nebo vnouče při jeho křtu jemným náramkem s vyrytým jménem. Často jsou tyto náramky se jménem vyrobeny z pravého zlata nebo stříbra. Většinou má miminko tento náramek pouze při křtu a rodiče ho následně uchovají jako cenný památeční předmět do té doby, než bude dítě dospělé. Ale také dříve, krátce po narození, se malým miminkům v nemocnici dávají většinou přímo jejich jména. Někteří rodiče při této příležitosti darují svému miminku náramek s perlami, na kterých je napsáno jméno jejich dítěte. Jemné náramky se jménem patří s velkou pravděpodobností mezi první šperky dětí.

NÁRAMEK SE JMÉNEM PRO MATKU A DÍTĚ

 

Zvláštní pouto, které má člověk ke své matce, lze vyjádřit nejrůznějšími způsoby. Hezkým symbolickým gestem je darovat mamince ke Dni matek náramek s vlastním jménem. Nebo Vy můžete nosit na vlastním zápěstí náramek se jménem své milé maminky. Z toho bude mít každá maminka radost. Z takovéhoto dárku bude mít radost také žena, která právě porodila dítě. Ona sama může nosit náramek se jménem svého dítěte a také dítě může nosit takovýto malý náramek. Hezký nápad, jak navenek symbolicky vyjádřit spojení dvou lidí.

KOUPIT NÁRAMKY SE JMÉNY ONLINE NA SCHMUCKLADEN.DE

Výběr krásných šperků je veliký a rozhodnout se pro určitý styl je vždy těžké, ale náramek se jménem by neměl chybět v žádné šperkovnici! Tyto hravé doplňky jsou vždy skvělým poutačem pohledů. Na schmuckladen.de naleznete kolekce mnohých značek, které tyto skvělé náramky nabízejí. Podívejte se a vytvořte si svůj osobní náramek se jménem sami.